26 listopada 2015

Paputki

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Paputki to śliczne i bardzo praktyczne (super wygodne) kapcie z naturalnej skóry jagnięcej polskiego producenta. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Podeszwa pokryta dodatkowo wewnątrz antybakteryjną powłoką z nanosrebra.

Obuwie tego typu otrzymało prestiżowy znak „Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy Pediatrów” dla produktu, który wspiera naturalną funkcję stopy.

Do chodzenia w domu, żłobku, przedszkolu, u kochanych dziadków, na zajęciach dodatkowych. Niezastąpione podczas nauki chodzenia (nie krępują stopy dziecka) oraz nauki samodzielnego nakładania bucików (nie ma zapięć i sznurówek). Jeżeli Twoje dziecko ma szerokie czy wąskie stópki to idealnie sprawdzą się te paputki. Dopasowują się rewelacyjnie do stopy, dzięki wykonaniu z naturalnej skóry. Dodatkowo stopa dziecka nie poci się, a podczas chodzenia maluch nie ślizga się i nie traci równowagi.

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko miało zdrowe stópki, koniecznie podaruj mu te cudowne paputki !!!

Jak dobrać odpowiedni rozmiar:

  1. Należy zmierzyć dokładnie rozmiar stopy dziecka. Robimy to na stojąco !!!! Mierzymy od pięty do najbardziej wystającego paluszka (nie zawsze jest to duży palec).
  2. Jeżeli już znasz długość stopy, dodaj do tej wielkości 6-10 mm. Masz wtedy wyjściową długość wkładki paputka, którą powinieneś wybrać.
  3. PAMIĘTAJ !!! Lepiej wybrać większy rozmiar paputków, jeżeli wyjściowa długość wkładki jest identyczna jak w podanej poniżej rozmiarówce. Przykład: długość stopy dziecka 13 cm, dodajemy 10 mm (1 cm), otrzymujemy wartość 14 cm, wybieramy paputki w rozmiarze L. Masz gwarancję, że nie spadną ze stopy dziecka (specjalnie wszyta gumka, która trzyma paputek na nóżce, a jednocześnie jest elastyczna).

Tabela rozmiarów:

XS S M L XL 2XL 3XL
11,5 cm 12,5 cm 13,8 cm 15 cm 16 cm 17 cm 19 cm
0-6 m-cy 6-12 m-cy 12-18 m-cy 18-24 m-cy 2-3 lata 4-5 lat >5 lat
43 zł 43 zł 43 zł 43 zł 45 zł 46 zł 47 zł

 

Jeżeli masz pytania czy problem z odpowiednim dobraniem rozmiaru, chętnie pomogę.

Zadzwoń, tel. 507 028 005